Dżinsy dla każdej sylwetki

0
Dżinsy dla każdej sylwetki

Wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, marzą o idealnej figurze, a przynajmniej o ukrywaniu wad swojej sylwetki i podkreśleniu atutów.Najlepszym rozwiązaniem i sposobem na zatuszowanie niedoskonałości będzie wybór odpowiednich dżinsów do naszej figury. Sprawią one, nawet wychodząc do sklepu będziesz wyglądać jak prawdziwa gwiazda!

Sylwetka kolumna

Jeśli jesteś wysoka i masz chłopięcą sylwetkę to praktycznie wszystkie dżinsy będą na Tobie dobrze leżeć, a zwłaszcza dopasowane rurki, które podkreśla Twoje długie i szczupłe nogi. Jeśli natomiast uważasz, ze masz zbyt wąskie biodra i chciałabyś wyrównać proporcje ciała i nadać sylwetce nieco kobiecych kształtów to wprost stworzone dla Ciebie są spodnie o prostym kroju.

Seksowna klepsydra

Jeśli natomiast masz szerokie biodra, jak np. Jennifer Lopez to idealne dla Ciebie są spodnie z bardzo wysokim stanem podkreślające twoja wąska talię, lub wręcz przeciwnie- biodrówki, które optycznie wyszczuplą Twoja pupę. Pamiętaj jednak by do dżinsów nosić buty na obcasach.

Szczupłe nogi

Jeśli uważasz, ze masz byt szczupłe nogi chciałabyś dodać im (a także swoim biodrom) trochę objętości to idealne wręcz będą dla Ciebie dżinsy z obniżanym krokiem i poszerzane w biodrach, np. takie, w jakich ostatnio pokazuje się Katie Holmes.

Modele dla drobnych kobiet

Jesteś dość niska i chciałabyś nieco wydłużyć swoje nogi? Wtedy idealne dla Ciebie będą nogawki typu flare – potocznie nazywane dzwonami, które znów wracają do łask. Pod tak szerokimi nogawkami z powodzeniem ukryjesz wysokie buty na koturnach lub platformach… Gdy nie będą one zbyt widoczne – nogi wydadzą się dłuższe.

Dżinsy dla kobiet noszących duże rozmiary

Pamiętaj, ze nawet nosząc rozmiar XL możesz być piękna w dżinsach! Wystarczy pamiętać o kilku rzeczach. Pierwsza z nich to unikanie szerokich spodni – one naprawdę nie ukryją wad twojej sylwetki, a wręcz przeciwnie – tylko je uwydatnią i dodatkowo Cię poszerzą! Postaw na klasyczne wąskie dżinsy o wąskich nogawkach. Natomiast jak najszybciej musisz pozbyć się wszystkich spodni, które są zbyt niskie lub zbyt wysokie w talii.

Aby dodatkowo poprawić wygląd swoich bioder i pupy pamiętaj o ubraniowych warstwach. Bardzo dobrze będzie wyglądał dłuższy top z krótszą kurtka. Dodając do tego czarne proste baleriny uzyskasz nie tylko wyszczuplone biodra i nogi, ale także jeden z najmodniejszych zestawów tego sezonu !

LEAVE A REPLY